In dit eenvoudig overzicht kunt u alle (toekomstige) Renault hybride en elektrische modellen terugvinden met het type stekker, maximale laadvermogen, bruikbare accucapaciteit en de maximum laadsnelheid per model. Staat jouw merk en type auto er niet tussen of twijfelt u, neem dan gerust contact met ons op.
*De beste visibiliteit is op de computer/laptop.
| Type | Type stekker | Bruikbare accucapaciteit (kWh) | Max AC-laadvermogen auto (kW) | Laadtijd 0-100% per type laadpaal | |||
| 3,7 kW | 7,4 kW | 11 kW | 22 kW | ||||
| Actuele modellen Renault (update november 2026) | |||||||
| Twingo E-Tech 27,5 kWh | 2 | 27,5 | 6,6 (1-fase) | 7,4 uur | 4,2 uur | 7,4 uur | 4,2 uur |
| Twingo E-Tech 27,5 kWh (optionele 11 kW-lader) | 2 | 27,5 | 11 | 7,4 uur | 3,7 uur | 2,5 uur | 2,5 uur |
| Renault 5 E-Tech 40 kWh | 2 | 40 | 11 | 10,8 uur | 5,4 uur | 3,6 uur | 3,6 uur |
| Renault 5 E-Tech 52 kWh | 2 | 52 | 11 | 14,1 uur | 7,0 uur | 4,7 uur | 4,7 uur |
| Renault 4 E-Tech 40 kWh | 2 | 40 | 11 | 10,8 uur | 5,4 uur | 3,6 uur | 3,6 uur |
| Renault 4 E-Tech 52 kWh | 2 | 52 | 11 | 14,1 uur | 7,0 uur | 4,7 uur | 4,7 uur |
| Megane E-Tech 60 kWh (tot 2026) | 2 | 60 | 22 | 16,2 uur | 8,1 uur | 5,5 uur | 2,7 uur |
| Megane E-Tech 67 kWh (facelift 2026) | 2 | 67 | 11 | 18,1 uur | 9,1 uur | 6,1 uur | 6,1 uur |
| Megane E-Tech 67 kWh (facelift 2026) (optionele 22 kW-lader) | 2 | 67 | 22 | 18,1 uur | 9,1 uur | 6,1 uur | 3,0 uur |
| Scenic E-Tech 60 kWh | 2 | 60 | 11 | 16,2 uur | 8,1 uur | 5,5 uur | 5,5 uur |
| Scenic E-Tech 60 kWh (optionele 22 kW-lader) | 2 | 60 | 22 | 16,2 uur | 8,1 uur | 5,5 uur | 2,7 uur |
| Scenic E-Tech 87 kWh (tot 2026) | 2 | 87 | 11 | 23,5 uur | 11,8 uur | 7,9 uur | 7,9 uur |
| Scenic E-Tech 87 kWh (tot 2026) (optionele 22 kW-lader) | 2 | 87 | 22 | 23,5 uur | 11,8 uur | 7,9 uur | 4,0 uur |
| Scenic E-Tech 89 kWh | 2 | 89 | 11 | 24,1 uur | 12,0 uur | 8,1 uur | 8,1 uur |
| Scenic E-Tech 89 kWh (optionele 22 kW-lader) | 2 | 89 | 22 | 24,1 uur | 12,0 uur | 8,1 uur | 4,0 uur |
| Rafale E-Tech 4x4 300 PHEV | 2 | 22 | 7,4 (1-fase) | 5,9 uur | 3,0 uur | 5,9 uur | 3,0 uur |
| Kangoo E-Tech 45 kWh | 2 | 45 | 11 | 12,2 uur | 6,1 uur | 4,1 uur | 4,1 uur |
| Kangoo E-Tech 45 kWh (optionele 22 kW-lader) | 2 | 45 | 22 | 12,2 uur | 6,1 uur | 4,1 uur | 2,0 uur |
| Master E-Tech 40 kWh | 2 | 40 | 11 | 10,8 uur | 5,4 uur | 3,6 uur | 3,6 uur |
| Master E-Tech 40 kWh (optionele 22 kW-lader) | 2 | 40 | 22 | 10,8 uur | 5,4 uur | 3,6 uur | 1,8 uur |
| Master E-Tech 87 kWh | 2 | 87 | 11 | 23,5 uur | 11,8 uur | 7,9 uur | 7,9 uur |
| Master E-Tech 87 kWh (optionele 22 kW-lader) | 2 | 87 | 22 | 23,5 uur | 11,8 uur | 7,9 uur | 4,0 uur |
| Scenic E-Tech 67 kWh (LFP) (verwacht) | 2 | 67 | 11 | 18,1 uur | 9,1 uur | 6,1 uur | 6,1 uur |
| Scenic E-Tech 67 kWh (LFP) (optionele 22 kW-lader) | 2 | 67 | 22 | 18,1 uur | 9,1 uur | 6,1 uur | 3,0 uur |
| Oudere modellen (niet meer nieuw leverbaar) | |||||||
| Captur-E | 2 | 9,8 | 3,6 (1-fase) | 2,7 uur | 2,7 uur | 2,7 uur | 2,7 uur |
| Kangoo Maxi ZE 33 | 2 | 31 | 7,4 (1-fase) | 8,4 uur | 4,2 uur | 8,4 uur | 4,2 uur |
| Kangoo Z.E. Phase 2 | 2 | 33 | 7,4 (1-fase) | 8,9 uur | 4,5 uur | 8,9 uur | 4,5 uur |
| Kangoo Z.E. Phase I | 1 | 33 | 7,4 (1-fase) | 8,9 uur | 4,5 uur | 8,9 uur | 4,5 uur |
| Master Z.E. | 2 | 31 | 7,4 (1-fase) | 8,4 uur | 4,2 uur | 8,4 uur | 4,2 uur |
| Megane Estate | 2 | 9,8 | 3,6 (1-fase) | 2,7 uur | 2,7 uur | 2,7 uur | 2,7 uur |
| Twingo Electric | 2 | 21,3 | 22 | 5,8 uur | 2,9 uur | 1,9 uur | 1,0 uur |
| Zoe Q210 | 2 | 23,3 | 22 | 6,3 uur | 3,1 uur | 2,1 uur | 1,1 uur |
| Zoe Q90 | 2 | 41 | 22 | 11,1 uur | 5,5 uur | 3,7 uur | 1,9 uur |
| Zoe R110 | 2 | 41 | 22 | 11,1 uur | 5,5 uur | 3,7 uur | 1,9 uur |
| Zoe R240 | 2 | 23,3 | 22 | 6,3 uur | 3,1 uur | 2,1 uur | 1,1 uur |
| Zoe R90 | 2 | 41 | 22 | 11,1 uur | 5,5 uur | 3,7 uur | 1,9 uur |
| Zoe R90 entry | 2 | 23,3 | 22 | 6,3 uur | 3,1 uur | 2,1 uur | 1,1 uur |
| Zoe ZE50 R110 | 2 | 52 | 22 | 14,1 uur | 7,0 uur | 4,7 uur | 2,4 uur |
| Zoe ZE50 R135 | 2 | 52 | 22 | 14,1 uur | 7,0 uur | 4,7 uur | 2,4 uur |
Laadtijden zijn theoretische waarden van 0 tot 100% op basis van het maximale AC-laadvermogen. Een auto met een 1-fase lader laadt op een 3-fasen laadpaal maar via één fase (3,7 kW op 3x16A, 7,4 kW op 3x32A). In de praktijk vertraagt het laden licht boven 80%. Gegevens bijgewerkt in november 2026; specificaties kunnen per uitvoering en bouwjaar verschillen.
Bekijk hier onze laadpalen voor Renault auto's en maak gebruik van de keuzehulp om de laadpaal te vinden voor uw wagen.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen