In dit eenvoudig overzicht kunt u alle (toekomstige) Land Rover hybride en elektrische modellen terugvinden met het type stekker, maximale laadvermogen, bruikbare accucapaciteit en de maximum laadsnelheid per model. Staat jouw merk en type auto er niet tussen of twijfelt u, neem dan gerust contact met ons op.
*De beste visibiliteit is op de computer/laptop.
| Type | Type stekker | Bruikbare accucapaciteit (kWh) | Max AC-laadvermogen auto (kW) | Laadtijd 0-100% per type laadpaal | |||
| 3,7 kW | 7,4 kW | 11 kW | 22 kW | ||||
| Actuele modellen Land Rover (update november 2026) | |||||||
| Range Rover P460e / P550e 38,2 kWh | 2 | 31,8 | 7 (1-fase) | 8,6 uur | 4,5 uur | 8,6 uur | 4,5 uur |
| Range Rover Sport P460e / P550e 38,2 kWh | 2 | 31,8 | 7 (1-fase) | 8,6 uur | 4,5 uur | 8,6 uur | 4,5 uur |
| Range Rover Velar P400e 19,2 kWh | 2 | 17,1 | 7 (1-fase) | 4,6 uur | 2,4 uur | 4,6 uur | 2,4 uur |
| Range Rover Evoque P270e / P300e 15 kWh | 2 | 12,2 | 7 (1-fase) | 3,3 uur | 1,7 uur | 3,3 uur | 1,7 uur |
| Discovery Sport P270e / P300e 15 kWh | 2 | 12,2 | 7 (1-fase) | 3,3 uur | 1,7 uur | 3,3 uur | 1,7 uur |
| Defender 110 P400e 19,2 kWh | 2 | 15,4 | 7 (1-fase) | 4,2 uur | 2,2 uur | 4,2 uur | 2,2 uur |
| Range Rover Electric 118,5 kWh (verwacht) | 2 | 118,5 | 22 | 32,0 uur | 16,0 uur | 10,8 uur | 5,4 uur |
| Range Rover Sport Electric 118,5 kWh (verwacht) | 2 | 118,5 | 22 | 32,0 uur | 16,0 uur | 10,8 uur | 5,4 uur |
| Oudere modellen (niet meer nieuw leverbaar) | |||||||
| Defender P400e | 2 | 18 | 7,4 (1-fase) | 4,9 uur | 2,4 uur | 4,9 uur | 2,4 uur |
| Discovery Sport P300e | 2 | 15 | 7,4 (1-fase) | 4,1 uur | 2,0 uur | 4,1 uur | 2,0 uur |
| Range Rover Evoque P300e | 2 | 15 | 7,4 (1-fase) | 4,1 uur | 2,0 uur | 4,1 uur | 2,0 uur |
| Range Rover P400e | 2 | 12,4 | 7,4 (1-fase) | 3,4 uur | 1,7 uur | 3,4 uur | 1,7 uur |
| Range Rover Sport | 2 | 12,4 | 7,4 (1-fase) | 3,4 uur | 1,7 uur | 3,4 uur | 1,7 uur |
| Range Rover Velar P400e | 2 | 17,1 | 7,4 (1-fase) | 4,6 uur | 2,3 uur | 4,6 uur | 2,3 uur |
Laadtijden zijn theoretische waarden van 0 tot 100% op basis van het maximale AC-laadvermogen. Een auto met een 1-fase lader laadt op een 3-fasen laadpaal maar via één fase (3,7 kW op 3x16A, 7,4 kW op 3x32A). In de praktijk vertraagt het laden licht boven 80%. Gegevens bijgewerkt in november 2026; specificaties kunnen per uitvoering en bouwjaar verschillen.
Bekijk hier onze laadpalen voor Land Rover auto's en maak gebruik van de keuzehulp om een geschikte laadpaal te vinden voor uw wagen.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen